Дома » Продавница » Панели » Лед стаклени панели коцка 18W 6000К Вградливи
Попуст

Лед стаклени панели коцка 18W 6000К Вградливи

475.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Боја на светлина: 6000K
Длабочина: 35mm
Тип: Вградлив

6 на залиха

Категорија: