Лeд MOONLITE Кампинг Лампа

375.00 ден 495.00 ден

Карактеристики:
Луменажа: 300Lm
Напон: Батерии
Модел: MOONLITE
Боја на светлина: 6500K
Јачина на светење: 300Lm
Начин на употреба: Рачно, Фенер
Тип: IPX5 Водоотпорна

11 на залиха