Дома » Продавница » Додатоци » Moonlite Series » Лeд MOONLITE Прекинувач За Шпајз
Попуст

Лeд MOONLITE Прекинувач За Шпајз

195.00 ден

Карактеристики:

Луменажа: 200Lm
Напон: Батерии
Модел: MOONLITE
Боја на светлина: 6500K
Јачина на светење: На прекидач 0-200Lm
Начин на монтажа: Лепенки, Штраф, Магнет

46 на залиха

Категории: , Тагови: , ,