Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Лед Соларна Светилка Со Сензор 400Lm
Попуст

Лед Соларна Светилка Со Сензор 400Lm

1,395.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: БЕЛА, ЦРНА
Избриши