Лед Лустер Топка Висечки Деко 18W

3,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Висечки

5 на залиха

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000K