Дома » Продавница » Панели » Бродски Водоотпорни Лед Арматури 12W Круг

Бродски Водоотпорни Лед Арматури 12W Круг

995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Модел: IP65
Боја на светлина: 6000K
Тип: Надграден
Лумени: 840Lm

Нема на залиха

Дополнителни информации

Боја на светлина

6000K