Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка Гарден Надградна 15W RGB

Лед Светилка Гарден Надградна 15W RGB

3,295.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 15W
Напон 220V
Дијаметар 160mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68

Нема на залиха