Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка За Фонтани 12W 12V DMX RGB
Попуст

Лед Светилка За Фонтани 12W 12V DMX RGB

3,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W
Напон DC12V
Дијаметар 180mm
Боја на светлина RGB – DMX
Заштита IP68

7 на залиха