Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка За Градина и Фасада 10W 12V 3000K
Попуст

Лед Светилка За Градина и Фасада 10W 12V 3000K

1,299.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 10W Со Леќа
Напон DC12V
Изработка Комплетен Алуминиум
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

5 на залиха