Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка За Патека Гарден Вградлива 3W 3000K 12V COB
Попуст

Лед Светилка За Патека Гарден Вградлива 3W 3000K 12V COB

799.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 3W Bridgelux
Напон 12V
Дијаметар 45mm
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

20 на залиха