Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка За Фонтани 6W 12V DMX RGB
Попуст

Лед Светилка За Фонтани 6W 12V DMX RGB

2,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 6W
Напон DC12V
Дијаметар 130mm
Боја на светлина RGB – DMX
Заштита IP68

5 на залиха