Лед Мињон Е14 5W

Категории , , SKU: Не е достапно Ознаки: , , ,

145.00 ден 199.00 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: Silicone
Тип на напојување: DC
Боја на светлина: 3000K / 6000K

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K