Попуст

Selena R39 5W 4000K E14

175.00 ден 75.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: R39
Боја на светлина: 4000K
Грло: E14

9 на залиха