Дома » Продавница » Сијалици » Лед Спот Сијалици » Лед Спот G4 1,5W 12V Silicone 2700K DC
Попуст

Лед Спот G4 1,5W 12V Silicone 2700K DC

199.00 ден 99.00 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 2W
Напон: 12V
Tип: Silicone
Тип на напојување: DC
Боја на светлина: 2700K

11 на залиха

Категорија: Тагови: , , ,