Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка За Градина 7W 3000K COB

Лед Светилка За Градина 7W 3000K COB

995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 7W
Напон 220V
Дијаметар 75mm X 230mm
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

5 на залиха