Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Селена Лед Т Ламп 30W
Попуст

Селена Лед Т Ламп 30W

795.00 ден 375.00 ден

Заменува: 250W
Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Моќност: 30W
Модел: T Lamp
Грло: Е27
Тип: 6500K

10 на залиха