Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Филамент GOLD G95 Е27 7W 2800К
Попуст

Лед Филамент GOLD G95 Е27 7W 2800К

199.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 7W
Напон 220V
Tип Fillament, GOLD, G95
Боја на светлина 2200К

33 на залиха