Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Свеќа Selena E14 6W Crown DIMMABLE
Попуст

Лед Свеќа Selena E14 6W Crown DIMMABLE

255.00 ден 155.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: E14 C35 DIMMABLE
Боја на светлина:  3000К

49 на залиха