Лед Кружен Панел 18W DLC

Категорија SKU: Не е достапно Ознаки: , , ,

399.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Форма: круг
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K