Дома » Продавница » Панели » Лед вграден панел коцка 3W 3000K

Лед вграден панел коцка 3W 3000K

175.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Боја на светлина: 3000K
Тип: Вградлив

14 на залиха

Категорија: