СЕТ од RGB Лед Лента 5 метри

299.00 ден

Карактеристики:

Должина 5m
Сет Лента, контролер, напојување
Боја RGB

100 на залиха

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K, 4000K, СИНА