Паметни Новогодишни Сијалички

2,990.00 ден

Карактеристики:

Модел: IP44 – Водоотпорни
Синхронизација: Со секаква музика
Котрола: Со далечински управувач и преку апликација
Боја: RGB

37 на залиха

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K, 4000K, СИНА