СЕТ од RGB Лед Лента Водоотпорна

499.00 ден 999.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 4.8W/m
Напон 12V
Боја RGB

21 на залиха

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K, 4000K, СИНА