СЕТ од ДИГИТАЛНА RGB Лед Лента Водоотпорна 10м

3,999.00 ден 5,999.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 4W/m
Напон 12V
Боја RGB

34 на залиха

Опис

Дигитална ИЦ Адресивна ЛЕД Лента СЕТ 10 метри

за специјални ефекти дома, во дискотеки , фасади …

Вклучено 10 м водоотпорна лед лента , напојување

Далечинско Управување и Апликација која се поврзува со смарт телефон таблет или компјутер

IC Digitally addressable led strip 10 meter including app control  and remote control

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K, 4000K, СИНА