Лед Ѕвоно 150W

12,950.00 ден 15,999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 150W
Напон 220V
Tип Лед Ѕвоно
Димензии Дијаметар: 270mm, Висина: 300mm

5 на залиха