Лед Ѕвоно 100W

8,950.00 ден 12,990.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 100W
Напон 220V
Tип Лед Ѕвоно
Димензии Дијаметар: 270mm, Висина: 300mm

2 на залиха