Лед Водоотпорна Цевка IP65 600mm

1,595.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 20W
Напон 220V
Tип Лед Водоотпорна Цевка
Боја на Светлина 6000K

5 на залиха