Лед Водоотпорна Цевка IP65 1200mm

2,495.00 ден 2,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 40W
Напон 220V
Tип Лед Водоотпорна Цевка
Боја на Светлина 6000K

5 на залиха