Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Лед Соларни Светилки Цвет Од Цреша

Лед Соларни Светилки Цвет Од Цреша

999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: ЦРНА

4 на залиха