Дома » Продавница » Додатоци » Moonlite Series » Лeд MOONLITE Привезок
Попуст

Лeд MOONLITE Привезок

195.00 ден 95.00 ден

Карактеристики:

Боја на привезок: Црвена, Сина, Зелена
Напон: Батерии
Модел: MOONLITE
Боја на светлина: 6500K
Јачина на светење: 3 ЈАЧИНИ на Светење + СТРОБОCКОП (ТРЕПКАЊЕ)
Clear selection
SKU: N/A Категории: , Тагови: , ,