Дома » Продавница » Додатоци » Moonlite Series » Лeд MOONLITE Кампинг Лампа
Попуст

Лeд MOONLITE Кампинг Лампа

375.00 ден

Карактеристики:

Луменажа: 300Lm
Напон: Батерии
Модел: MOONLITE
Боја на светлина: 6500K
Јачина на светење: 300Lm
Начин на употреба: Рачно, Фенер

20 на залиха

Категории: , Тагови: , ,