Дома » Продавница » Додатоци » Лед Столна Ламба – Baby
Попуст

Лед Столна Ламба – Baby

1,999.00 ден 1,799.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: Pure
Напон: 170-220V
Tип: Столна ламба
Боја на светлина: 4500К – Портокалова

10 на залиха