Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Сензор 360° Со Фасонка Е27
Попуст

Сензор 360° Со Фасонка Е27

295.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Напон: 110-240V/AC
Грло: E27
Тип: Сензор

Нема на залиха

Категории: , Тагови: , ,