Дома » Продавница » Додатоци » Контролери и Димери » РГБ Sensitive Контролер На Допир Црн
Попуст

РГБ Sensitive Контролер На Допир Црн

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Лед контролер на допир
Јачина на Ампер: 3x6A
Моќност: 216-432W

4 на залиха