Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Лед Соларни Светилки Глуварче

Лед Соларни Светилки Глуварче

999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: ЦРНА

3 на залиха