Дома » Продавница » Додатоци » Moonlite Series » Лeд MOONLITE Dimmable (потенциометар)

Лeд MOONLITE Dimmable (потенциометар)

295.00 ден

Карактеристики:

Луменажа: 250Lm
Напон: Батерии
Модел: MOONLITE
Боја на светлина: 6500K
Јачина на светење: На потенциометар 0-250Lm
Начин на монтажа: Лепенки, Штраф, Магнет

38 на залиха

Категории: , Тагови: , ,