Лед Светилка За Градина 5W Super PROMO

699.00 ден 1,299.00 ден

Гаранција: 12 месеци

Карактеристики:

Моќност 5W
Напон 220V
Дијаметар 75mm X 230mm
Боја на светлина Бела, Топло Бела, Црвена
Заштита IP68

Опис

Водоотпорни светилки за градина кои може да се монтираат на ѕид или во земја. Работат на 220V. Потрошувачка само 5w.

Боја по избор.

Дополнителни информации

Тип на производ

Лед Светилка За Градина

Моќност

5W

Напон

220V

Боја на светлина

, ,

Заштита

IP68