Лед Рефлектор Olympic White Shell 30W

Категории , SKU: Не е достапно

1,499.00 ден 2,599.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Olimpic White Shell
Заштита IP65