Дома » Продавница » Рефлектори » Вградливи рефлектори » Лед Вградлив рефлектор 2W CHROME
Попуст

Лед Вградлив рефлектор 2W CHROME

275.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 2W
Напон 220V
Tип Downlight, ROTA
Боја на светлина Warm, Cold
Боја на рамка Chrome
Избриши