Дома » Продавница » Рефлектори » Вградливи рефлектори » Лед Вградлив рефлектор 2W
Попуст

Лед Вградлив рефлектор 2W

275.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 2W
Напон 220V
Tип Downlight, ROTA
Боја на светлина Warm, Cold
Боја на рамка White (бела)
Избриши
SKU: Не е достапно Категории ,