Попуст

Розетна 3W Chrome

299.00 ден 275.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 3W
Напон 220V
Tип CHROME
Боја на светлина Warm, Cold
Clear selection
SKU: N/A Категорија: