Лед Т5 Ламба За Биро Батериска

999.00 ден 1,395.00 ден

Карактеристики:

Батериска ламба на полнење со постоље за маса, со закачалка за закачување, со можност за монтажа на елемент

Бои на Светлина: 6500K
Напон: Батерии
Модел: T5 mini – 30cm
Боја на Лампа: Бела

50 на залиха