Дома » Продавница » Панели » Лед Модул За Плафоњерка 24W

Лед Модул За Плафоњерка 24W

395.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 24W
Напон: 220V
Димензии: Ф180
Боја на светлина: 4000K, 6000K
Тип: Надграден, Со Магнет
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , , , ,