Дома » Продавница » Панели » Коцкаст надграден панел 24W
Попуст

Коцкаст надграден панел 24W

995.00 ден 495.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 24W
Напон: 220V
Форма: коцка
Боја на светлина: 3000K, 4000K,  6000K
Избриши
SKU: N/A Категорија: Тагови: , ,