Лед Солар Светилка За Градина 5W 6000K

999.00 ден 1,299.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 5W
Напон Solar
Дијаметар 65mm X 230mm
Боја на светлина 6000K
Заштита IP68

13 на залиха