Лед УФО 150W 5000K Dimmable

7,999.00 ден 9,999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 150W – Dimmable
Напон 220V
Tип УФО
Боја на Светлина 5000К

10 на залиха