Дома » Продавница » Додатоци » Напојување » Лед Напојување 36W
Попуст

Лед Напојување 36W

499.00 ден 395.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 36W
Напон 220/12V

Нема на залиха

Категории: ,