Лед Рефлектор White Shell 200W SMD

4,999.00 ден 7,999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 200W
Напон 220V
Tип White Shell
Боја на светлина 6500K
Заштита IP65

25 на залиха

Дополнителни информации

Тежина 4 кг