Дома » Продавница » Сијалици » Лед Спот Сијалици » Лед Спот GU10 4W DIMMABLE 4000K
Попуст

Лед Спот GU10 4W DIMMABLE 4000K

295.00 ден 175.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 4W
Напон: 220V
Модел: GU10
Боја на светлина: 4000K

10 на залиха

Категорија: Тагови: , , ,