Лед Лентa 4.8W/m 3014 Бела IP65

Категорија

995.00 ден 1,475.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел 3014
Моќност 4,8W
Напон 12V
Диоди на метар 60
Заштита IP65
Боја на светлина Бела

6 на залиха